Počasí jsme si letos vyprosili a ta trocha větru už nás nemohla rozházet, tak že nic nebránilo tomu, aby již 12. ročník Májového závodu 60m s překážkami 8.5.2014 u nás ve Středoklukách proběhl bez komplikací a v téměř tradiční sestavě tj. Hostivice, Jílové u Prahy, Stehelčeves, Hřebeč, Brandýsek a domácí Středokluky, chyběly pouze Roztoky a Sloup. Až na jeden menší úraz po pádu z kladiny, který ihned ošetřil přítomný zdravotník se nikomu nic nestalo a všichni závodníci proběhli cílem více či méně úspěšně - jak úspěšně si můžete přečíst na přiložené výsledkové listině.

Děkujeme všem sponzorům a ostatním kteří nám pomohli a pomáhají abychom mohli úspěšně fungovat a pořádat takovéto akce v dobré pohodě a bez stresů.

Nemohu ovšem říci že děkujeme úplně všem rodičům, protože i přes všechny prosby se vždy najde někdo kdo místo závodů radši odveze své dítě na výlet a tím zhatí celoroční práci a hlavně snahu svého dítěte které třeba přijde o odměnu za svou práci - o medaili. A to nemluvím o situaci, kdy závodí družstva a výpadek jednoho člena zkomplikuje závodní situaci a šanci na úspěch všem.

Černá, Lenka

SDH Středokluky

Výsledková listina:

mladší dívky x mladší chlapci

starší dívky x starší chlapci

Fotky